• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Články

Predator Race

  • 12.9.2018

15. a 16.9. hostí Klínovec extrémní překážkový závod Predator Race. Trasa závodu se nachází za severních svazích Klínovce, provoz Trailparku tedy nebude narušen!

Lanová dráha Prima Express (od Jáchymova) je do konce září standardně v provozu denně od 9:30 do 18:00 a přepravuje kola a koloběžky.

Čtěte více

Pozvánka na Anenskou pouť 2018

  • 25.7.2018

Anenská pouť s krušnohorskými řemeslníky a umělci a jejich originálními domácími produkty tradičně na Božím Daru.Pro děti: historické kolotoče, divadelní představení, hudba

Čtěte více

iXS Downhill Cup

  • 19.6.2018

UPOZORNĚNÍ! V termínu 22.-24.6. pořádáme na sjezdové trati DHK závod iXS Downhill Cup a trať bude uzavřena pro veřejnost.

Čtěte více

CITY CROSS TRIATHLON

  • 12.6.2018

Závod je navázání na desetiletou tradici terénních triatlonů v historickém centru města Ostrov a okolí. Absolutní novinkou závodu je přemístění startu a plavecké části do retenčních nádrží pro zasněžování pod Jáchymovskou sjezdovku s velmi chladnou, ale křišťálově čistou vodou, cyklistiky na technicky náročné trailové trasy Skiareálu Klínovec

Čtěte více

Informace o provozu areálu

  • 28.3.2018
  • 2 komentáře

Na Klínovci stále panují vynikající podmínky pro lyžování i snowboarding. Areál je otevřen každý den od 8:30 do 16:00. Na sjezdovkách leží mezi 50 až 80 cm sněhu. Denně upravujeme přes 15 km sjezdovek všech obtížností. Připraven je funpark s řadou překážek a skoků a crossline v horní části sjezdovky Jáchymovská. Do 2.4. budou v provozu lanové dráhy Prima Express, CineStar Express, Dámská, SUZUKI dále vlek F a pojízdné pásy v dětských parcích.

Čtěte více

Praktické informace

Nové komentáře

Lutz Fuchs

Hervorragend !!! man merkt deutlich, hier wird etwas...

Chris Ape

Oh man wie geil habe es erst letztes Jahr entdeckt und...

Sebastian Herrmann

Großartig was Ihr in Tschechien auf die Beine...

Aktuálně

Letní sezona byla ukončena. Otevřeme znovu v květnu 2019.

Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a těšíme se na shledanou na jaře a nebo v zimě ve Skiareálu Klínovec.

V současné době pro Vás připravujeme půjčovnu, servis a lyžařskou školu na zimní sezónu. O otevření Vás budeme informovat.