• +420 415 240 240
  • info@klinovec.cz

Půjčovna lyžařského vybavení

V naší půjčovně vybavení najdete vše potřebně pro lyžování a snowboarding. Budete tak mít veškerý komfort bez nutnosti vozit si svoje vlastní vybavení a navíc se naše půjčovna nachází pár metrů od parkoviště a také od nové Jáchymovské sjezdovky. V naší lyžařské škole pro vás nabízíme:

  • lyže nové nebo jednoleté světových značek Blizzard, Atomic
  • boty značek Atomic, Dalbello, Burton
  • Snowboardy značky Burton
  • oblečení Dare2B, Blizzard
  • doplňky Eisbare

A pokud máte přece jenom raději svoje vybavení, je přeci nesmysl vozit ho pořád sem a tam. Právě pro vás je připravena úschovna lyží, ve které můžete uschovat nejenom lyže, ale také boty či oblečení. Pokud jste naši stálí návštěvníci, svoje vybavení u nás můžete nechat i po celou sezónu.

Samozřejmostí je i servis lyžařského vybavení, který je zajištěný špičkovými servisními přístroji značky Wintersteiger, kde se postaráme o kvalitní nabroušení či navoskování a samozřejmě zkontrolujeme. A pokud jste si zapomněli nějakou maličkost jako jsou třeba rukavice nebo helma, vše si můžete koupit v našem obchodě se sportovním vybavením.

Půjčovna oblečení

U nás si kromě lyží, snowboardu, bob, můžete zapůjčit také kvalitní oblečení jako jsou bunda a kalhoty. Zapoměli jste si rukavice, čepici či snad helmu? Nezoufejte, nikam nejezděte vše nakoupíte v našem otevřeném obchůdku se sportovními věcmi. Nabízíme oblečení značek Dare2B, Blizzard, doplňky Eisbare a mnoho dalšího.

Bundy

Pánská bunda Dámská bunda Dětská bunda

Kalhoty

Pánské kalhoty Dámské kalhoty Dětské kalhoty

Při on-line rezervaci vám poskytneme na veškeré vybavení ve SKI SCHOOL KLINOVEC slevu ve výši 5 %.
Při doobjednání vybavení v areálu SKI SCHOOL KLINOVEC získáte slevu ve výši 3 %.

Online rezervace

SKI KLÍNOVEC

Kontakt

SKI KLINOVEC s.r.o.
Belgická 681/5
120 00 Praha 2
IČ: 43227317
DIČ: CZ43227317
Kontakt
T: +420 415 240 240 (volba č. 4.)
GSM: +420 607 071 980

Facebook